Доводимо до відома інформацію, яка буде корисною для пасажирів з “чотириногими друзями”

Ми розуміємо, як іноді важливо подорожувати закордон разом зі своїм улюбленцем
Тому на всіх наших рейсах дозволяється перевезення тварин .

У салоні автобуса допускається перевозити дрібних тварин у кошиках, сумках із суцільним дном, собак у намордниках за наявності повідка, за умови, що тварини не забруднюють салон та речі пасажирів.

Варто пам’ятати про необхідність мати з собою підстилку, адже тварині надається окреме місце поруч з господарем, тому улюбленець може розташуватись і на підлозі, і (при наявності підстилки) на сидінні.

Звісно, що перевезення тварин в будь-якому транспорті – це стрес, як для самого пасажира, так і для його вихованця. Будьте уважні в оформленні документів і слідкуйте за своєю твариною. За 5-6 годин до відправлення переставайте давати улюбленцю їжу, за 10-11 годин обмежте питво. І побільше приділяйте вихованцеві уваги в дорозі, подібна зміна середовища і постійний потік звуків, запахів і людей обов’язково буде шоковим чинником. Особливо для кімнатних котиків і невеликих домашніх собачок. При уважному ставленні до вихованця і дотриманні правил – перевезення тварини за кордон або просто в сусіднє місто пройде легко і без проблем .

Обов’язково таку поїздку потрібно узгодити із диспетчером.